Meny

 

 NM
 Fredag 5.april 2019, kl. 18.00
 Trondheim

 

 Har du lyst til å spille i Modum  Janitsjar?
 
 E-post: toriloso@online.no
 Øvelser:
 Modum Kulturhus
 Tirsdag fra 18.30 til 21.30

 

 

Medlemmer i Modum Janitsjar

 
Fløyte
Gudrun Bjerke
uniformsforvalter
gudrun-bjerke@123.no /
41434894
Lillian Valø Bjertneslillianvalo@@hotmail.com /
90987300
Margrete Gjerdrummarggjer@gmail.com /
47662507
Anne Wedholm
nestleder
anne_wedholm@hotmail.com /
98690412
Henriette Wie Flaighenriettewflaig@gmail.com /
97413665
 
Fagott
Obo Disponibel, obon@n /
0
Reidunn Holmholm.bache@gmail.com /
90502917
Tone Kristiansentone.kristiansen@online.no /
95875791

 
Klarinett
Marianne Asbjørnhus (permisjon)marianne@modumktv.no /
91830773
Camilla Torp ChristensenCamtorpchris@gmail.com /
0
Anett Glittfjella-glittf@online.no /
45208320
Kristian NavrudKrisnav3@gmail.com /
90791589
Inger Lise Nesttun
sekretær og instrumentansvarlig
inger.lise.nesttun@evry.com /
47601693
Kristin Nordrumknordrum@hotmail.no /
90624655
Kirsten Amundsen Sauve
styremedlem
kirsten.sauve@online.no /
91130838
Hege Skagenhegeskagen63@gmail.com /
45289263
Irene Skinnemoeninga_rene@hotmail.com /
92637198
Toril Olsen Søtvik, bassklarinett
rekrutteringsansvarlig
toriloso@online.no /
40017575

 
Saksofon
Hilde Merete Hartzharz66@hotmail.com /
41929501
Hans Olaf Heslienhoh@peergynt.com /
91002477
Jan Høyerstenjan.hoyersten@online.no /
95098202
Bjørg Hvidsten
styreleder
bjorg.hvidsten@gmail.com /
99289831
Ingvar Korsbøeningvarkorsboen@gmail.com /
91734824
Hilde Beate Løvmyrhillovm@hotmail.com /
93653519
Terje Simensrud
æresmedlem
tesimen@frisurf.no /
90762412

 
Barython
Vegar ØverengVeg-oeve@online.no /
92627166

 
Horn
Bent Finsrudbent.finsrud@gmail.com /
90556835
Nils Johan Heier
fanebærer (permisjon)
nn@nn /
0
Ragnhild Hveem Malumragnhild.malum@gmail.com /
47758685
Sjur Gunnar Osnessjur.gunnar.osnes@no.ibm.com /
48059584
Kari Warhuuska.wa.ro@hotmail.com /
95229954

 
Trompet
Laila Næss Hilsen
kasserer
laila@ruud-handel.no /
91748439
Eva AndersenEva.Andersen76@yahoo.no /
92054275
Lise Asbjørnhus
noteforvalter
liseasbjornhus@yahoo.no /
97124240
Gjertrud Elsrud Simongje-simo@online.no /
91867232
Kai Roger Emmerudkemmerud@online.no /
92605219
Ole Reidar Nerlandoreidar60@gmail.com /
41221579
Sverre Solheimsolheimsverre@hotmail.com /
90066016
Solveig Ånensen Solvangsolsol84@hotmail.com /
92233146
Renate Stillingen Synstelienrenathe_synstelien@hotmail.com /
95974026
Anna Slålien Thoenanna2-n@hotmail.com /
0

 
Trombone
Jan-Erland Asbjørnhusjan-erland@hotmail.no /
94180973
Bent Asbjørnhus
i musikkutvalget
ba@bmo.no /
99428879
Amund Lienamund@mesterhusmodum.no /
41259527
Torger Sauve
i musikkutvalget
tsauv@online.no /
46982288
Øystein Olsen Vadsten
musikalsk leder, dirigent
maessstro@hotmail.com /
0

 
Tuba
Helge J. Aabyhelaaby@gmail.com /
90825770
Vegard Bergetvegardberget@hotmail.com /
0
Lars Bottolfs
æresmedlem, aktiv
nn@nn /
32788221
Ole A Håkonsenolehaak@online.no /
91876170

 
Slagverk
Geir Bjertnesgeir@bjertnes.as /
97520046
Sindre Torp Christensen (permisjon)sintchris@gmail.com /
0
Magne R. Ellingsenmagne@modumktv.no /
91744004
Endre Erlandsenendre.erlandsen@gmail.com /
95248818
Lars Grønhovdlars.gronhovd@gmail.com /
93283666
Jarle Grøterudjarle@lga.no /
90644430
Rune Martinsen
æresmedlem, slagverksinstruktør
nn@nn /
0
Pål Nesttun Pettersenpaal.pettersen87@gmail.com /
0
Willem Andrè Romkes
tur- og festkomité
firmapost@andre-elektro.no /
95484003

 

Grasrotandelen