Meny

 

 Neste konsert
 Lørdag 13.okt 2018, kl. 16.00
 Modum Kulturhus

 

 Har du lyst til å spille i Modum  Janitsjar?
 
 E-post: toriloso@online.no
 Øvelser:
 Modum Kulturhus
 Tirsdag fra 18.30 til 21.30

 

 

Medlemmer i Modum Janitsjar

 
Fløyte
Gudrun Bjerke
uniformsforvalter
gudrun-bjerke@123.no /
41434894
Line Fjeld Kristiansen (permisjon)linefjeldkristiansen@hotmail.no /
97046426
Anne Wedholmanne_wedholm@hotmail.com /
98690412
 
Fagott
Obo Disponibel, obon@n /
0
Reidunn Holmholm.bache@gmail.com /
90502917

 
Klarinett
Camilla Torp ChristensenCamtorpchris@gmail.com /
0
Eva Kristin Eriksen (permisjon)evakristineriksen@hotmail.com /
95173242
Kristian NavrudKrisnav3@gmail.com /
0
Inger Lise Nesttun
sekretær og instrumentansvarlig
inger.lise.nesttun@evry.com /
47601693
Kirsten Amundsen Sauve
styremedlem
kirsten.sauve@online.no /
91130838
Irene Skinnemoeninga_rene@hotmail.com /
92637198
Toril Olsen Søtvik, bassklarinett
rekrutteringsansvarlig
toriloso@online.no /
97039865
Marianne Thorkildsen (permisjon)marianne@modumktv.no /
91830773

 
Saksofon
Kristine Drolsumn@n /
0
Hilde Merete Hartzharz66@hotmail.com /
0
Jan Høyerstenjan.hoyersten@online.no /
95098202
Bjørg Hvidstenbjorg.hvidsten@gmail.com /
99289831
Ingvar Korsbøen (permisjon)ingvarkorsboen@gmail.com /
91734824
Line Munklinebisse@hotmail.com /
0
Terje Erik Oppegårdterje-erik.oppegard@hadeland-energi.ne /
95840710
Terje Simensrud
æresmedlem ikke aktiv
tesimen@frisurf.no /
90762412

 
Barython
Vegard ØverengVeg-oeve@online.no /
92627166
Hanne Svensrud Midtunhanne_midtun@hotmail.com /
97109148

 
Horn
Bent Finsrudbent.finsrud@gmail.com /
90556835
Nils Johan Heier
fanebærer (permisjon)
nn@nn /
0
Sjur Gunnar Osnessjur.gunnar.osnes@no.ibm.com /
48059584
Kari Warhuuska.wa.ro@hotmail.com /
95229954

 
Trompet
Laila Næss Hilsen
kasserer
laila@ruud-handel.no /
91748439
Eva AndersenEva.Andersen76@yahoo.no /
92054275
Lise Asbjørnhus
noteforvalter
liseasbjornhus@yahoo.no /
97124240
Gjertrud Elsrud Simongje-simo@online.no /
91867232
Bente Enger (permisjon)be-enger@online.no /
92846608
Ole Reidar Nerlandoreidar60@gmail.com /
41221579
Sverre Solheimsolheimsverre@hotmail.com /
90066016

 
Trombone
Jan-Erland Asbjørnhusjan-erland@hotmail.no /
0
Bent Asbjørnhus
i musikkutvalget
ba@bmo.no /
99428879
Amund Lienamund@mesterhusmodum.no /
41259527
Torger Sauve
i musikkutvalget
tsauv@online.no /
46982288
Øystein Olsen Vadsten
musikalsk leder, dirigent
maessstro@hotmail.com /
0

 
Tuba
Helge J. Aabyhelaaby@gmail.com /
90825770
Lars Bottolfs
æresmedlem, aktiv
n@n /
32788221
Ole A Håkonsenolehaak@online.no /
91876170

 
Slagverk
Geir Bjertnesgeir@bjertnes.as /
97520046
Sindre Torp Christensen (permisjon)sintchris@gmail.com /
0
Magne R. Ellingsenmagne@modumktv.no /
91744004
Lars Grønhovd
styreleder
lars.gronhovd@gmail.com /
93283666
Jarle Grøterud
nestleder
jarle@lga.no /
90644430
Rune Martinsen
æresmedlem, slagverksinstruktør
n@n /
0
Pål Nesttun Pettersensnabeldrosje@gmail.com /
0
Willem Andrè Romkes
tur- og festkomité
firmapost@andre-elektro.no /
91675866

 

Grasrotandelen